O firmě a filozofii

ssc HIFIFIRMA 

SSC je na mezinárodním i německém trhu k nalezení od roku 1997. Během těchto let tisk již dávno označil SSC jako firmu, která vyrábí produkty, které nejen, že nejsou předrařžené, ale také skuteně fungujcí tak, jak slibují.

SSC vyrábí pomůcky, které mohou v mnoha směřech pomocí problémům s vaší hi-fi sestavou. Začali jsme s idou antivibřační podložky pod komponenty, dnes děláme i puky a hroty, které pohou vašim kopomnentům v jakékoliv situaci. 

Výsledek aplikace našich produktů je vždy jedoznačný: více síly, lepší rozlišení, preciznější timing a také samozřejmě lepší prostor. Důležitá je také špičková kvalita výroby. Jsme nejspíše firma s nejlepším poměrem ceny a zvukového přínosu. Všechny produkty nesou označení "Made in Germany", protože jsou ručně vyráběny přímo v Německu.

NOŽIČKY A PUKY POD KOMPONENTY

I vysoce kvalitní audiokomponenty jsou mnohdy vybaveny jen velmi jednoduchými nožičkami, jejichž kvalita materiálu neodpovídá kvalitě přístroje.

Zpravidla lze tyto nožičky zcela jednoduše vyměnit za SSC nožičky nebo SSC puky zlepšující výsledný zvuk.

Již po léta slýcháme od našich zákazníků, že nikdy nepovažovali za možné, jaké pozitivní změny zvuku lze docílit použitím SSC nožiček nebo SSC puků. Navíc se cenová tvorba výrobků SSC obejde bez voodoo přirážky obvyklé pro řadu jiného příslušenství.

Proto se rozhodně vyplatí vyzkoušet si SSC techniku s Vašimi komponenty. První pokus lze provést s CD přehrávačem. Je to pro Vás jen malý krok, avšak velký skok pro Vaši audiosestavu.